Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slavíme 80. výročí, přijďte slavit s námi!

26.07.2017 | Jan Tajzler

Pozorným jedincům jistě neunikne rodný letopočet polanské kopané, jenž je vyobrazen na klubovém logu. Polanský Sokol byl založen v roce 1937, chvíli před tím než naši zemi postihla Mnichovská tragédie a následná 2. světová válka. Přesto všechno se však polanským sportovcům podařilo vykazovat pravidelnou činnost a generace nadšenců se snažily ve Valašské Polance sport udržet a zlepšovat podmínky pro jeho činnost. V roce 2017, konkrétně v sobotu 29. července, si připomeneme založení Sokolu v naši obci, právě v letošním roce slaví TJ Sokol Valašská Polanka 80 let od svého vzniku. Představitelé Sokolu chtějí toto výročí zdůraznit také speciálním logem, které již měsíc zdobí webové stránky i sociální sítě, logo se bude na webové prezentaci zobrazovat i při výsledcích našich mužstev po celou dobu podzimní části. 

Oslavy 80. výročí založení kopané ve Valašské Polance připadají na sobotu 29. července. Výkonný výbor se snažil tento den připravit tak, aby si každý návštěvník oslav našel to své - od malého dítka až po velké pamětníky. Důkazem budiž fakt, že v areálu tanečního kola nebude chybět skákací hrad, možnost zkusit si střelbu ze vzduchovky, malí návštěvníci pak zcela jistě ocení tzv. kouzelný déšť, jenž se nad sportovním areálem spustí v rozmezí 18.-19.hodiny. Pro všechny je pak připravena síň slávy, kde budou moci starší zavzpomínat na léta minulá, pokochat se poháry, které Polančané dokázali na sportovním poli vybojovat, mladší generace se naopak mohou inspirovat úspěchy, kterých se ve Valašské Polance za ta léta podařilo dosáhnout. Promítat se bude i prezentace s historickými fotkami, které mapuji polanské fotbalové dějiny až do současnosti. 
 
Hrací plocha bude již od 9. ranní hodiny svědkem turnaje starších přípravek, představí se výběry ročníků 2006. Krom domácího mužstva pozvání na turnaj do Valašské Polanky přijaly celky Ústí, Valašských Příkaz a sdružené družstvo Prlova a Bratřejova. 

Po turnaji mladých naději, přijde prostor i pro starou gardu Valašské Polanky. Matadoři vyzvou od 14:00 v exhibičním utkání divizní družstvo žen z Uherského Brodu. Po letech tak můžete na polanském trávníků vidět borce, kteří za Valašskou Polanku bojovali v nedávných časech, určitě pak ty, kteří se zasloužili o postup Valašské Polanky do I.B třídy jak v roce 1998, tak i borce z roku 2007. 

Vrcholem odpoledního programu na hřišti bude slavnostní ceremoniál, jehož náplní bude ocenění zasloužilých členů polanského Sokolu. Ceremoniál proběhne na hrací ploše před startem přípravného utkání mezi Valašskou Polankou a Prlovem. Tento slavnostní akt je naplánován na 16:00, utkání jenž obstará generálku současného A-týmu na novou sezonu startuje v 16:30. 

Své fotbalové dovednosti však budete moct předvést i vy, konkrétně v dovednostní disciplíně kopání penalt. V bráně budou vašim pokusům čelit brankáři polanského Sokolu a bude se soutěžit o ceny. Soutěž v kopání penalt startuje v 19:00. 

Po sportovních výkonech se hlavní fáze programu přesune do areálu tanečního kola, kde bude od 20:00 připravena diskotéka pod taktovkou polanské vycházející hvězdy DJ Kola. Pokud jste ještě neměli možnost poslechnout si talentovaného DJ´s, pak by jste na tanečním kole určitě chybět neměli, ostatní vám bezesporu potvrdí, že se bude jednat o nevšední zážitek. DJ Kola doprovodí svou show i barman, jenž předvede své umění ve 21:30 a vy budete mít možnost si také zakoupit míchané drinky, ovšem pozor, jejich nabídka bude omezena. 

Oslavy uzavře ve 22:00 ohňostroj, ale i po něm budete moct pokračovat v afterparty pod taktovkou DJ Kola. 

Program oslav:

- 9:00 Turnaj starších přípravek
- 13:00 Střelba ze vzduchovky
- 14:00 Starší páni Val. Polanka vs. ženy Uherský brod
- 15:00 Skákací hrad
- 16:00 Slavnostní ceremoniál - ocenění zasloužilých členů
- 16:30 A-tým Val. Polanka vs. Prlov
- 18:19:00 Kouzelný déšť (přílet letadla s bonbóny pro děti)
- 19:00 Soutěž v kopání penalt
- 20:00 Diskotéka s Dj-Kolo !!! VSTUP ZDARMA!!!
- 21:30 Barmanská show + míchané drinky
- 22:00 Ohňostroj
 
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 10.06.2018, 17:00
25. kolo
4:3
Valašská Polanka - Zašová
 
Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
26. kolo
5:1
Horní Lideč - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Drama až do poslední minuty! Polančané udolali Zašovou

Do utkání proti Zašové nastoupili Polančané netradičně v sobotu, důvodem přeložení utkání bylo pořádání hasičské soutěže....

 
Polančané odehráli s lídrem více než vyrovnanou partii, na body však nedosáhli

Valašská Polanka přivítala v rámci šlágru 24. kola lídra tabulky ze Semetína. Karty před zápasem byly jasně rozdány, pokud se týmu ze...

 
Muži zabrali a otočili utkání v Hrachovci

Marodka Valašské Polanky se pomalinku ale jistě vyprazdňuje a již v Hrachovci to bylo znát. Polančané sice opět inkasovali branku jako...

 
Polanské trápení pokračuje, Prostřední Bečva si odvezla všechny body
 
Prlov poprvé v rámci I.B třídy porazil Valašskou Polanku
 
Polančané po bojovném výkonu těsně podlehli Francove Lhotě
 
Polanka splnila povinnost a v domácím prostředí deklasovala Lhotu u Vsetína
 
Ratiboř nad síly Polančanů, postupové ambice zahaluje mlha
 
První jarní vítězství za tři body řídil hattrickem David Maček
 
A-tým marně dotahoval tříbrankové manko v Halenkově
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS