Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci vyloupili Lidečko,přípravka si v dohrávce poradila s Hovězím.

27.05.2016 | Marek Juhaňák

Starším žákům se podařilo naplno bodovat na horké půdě v Lidečku, vítěznou trefu vystřelil Polančanům minutu před koncem Patrik Pilčík. Přípravka v dohrávce přejela Hovězí, sobotní zápas s VKK na požádání hostů odložen.

Lidečko - Valašská Polanka  4:6  (2:3)

Skore zápasu otevřel v 5. minutě Šimon Kovalčík, domácí srovnali o minutu později Bučkem, 1:1. Ve 13. a 17. minutě dvakrát zavěsil Martin Daněk a hosté odskočili na dvoubrankový náskok. Poté převzali otěže zápasu domácí a do konce poločasu zatlačili Polančany před jejich branku. Výsledkem bylo snížení Pavla Číže, 2:3. A když tentýž hráč srovnal ve 40. minutě druhé půle, začínalo se od začátku. Další vyrovnané pasáže rozpletl v 50. minutě Martin Daněk, když v úniku přeloboval vybíhajícího brankáře,3:4. V 60. minutě srovnal za domácí z otočky Jakub Martinka. Utkání směřovalo k dělbě bodů,ovšem v 69. minutě opět frnkl domácí obraně rychlonožka Daněk a v rohu velkého vápna byl nedovolěně zastaven.K přímému kopu se z levé strany postavil Patrik Pilčík, který svůj přímý kop i s tečí domácího brankáře poslal za jeho záda, 4:5. Třešničku na dortu zajistil v poslední minutě Šimon Kovalčík, ten prošel zkoprnělou obranou jako nůž máslem, a v pohodě zavěsil, 4:6. Nedělní utkání doma s Kelčem je odloženo na středu 1.6. od 17.30.

Přípravka: Valašská Polanka - Hovězí  9:4 (4:1)

Dohrávané utkání pro sebe rozhodli Polančané už v první půli kterou vyhráli 4:1. Ve druhé půli pokračovali domácí k navýšení skore, ale činili se i Hověžané, konečný výsledek zní 9:4.

Branky - 5. Jonáš Šafařík, 11. Martin Mikušek, 17. Jonáš Šafařík, 19. Martin Mikušek, 28. Jiří Daněk, 32. Michal Dorňák, 33. Jiří Daněk, 40. Jonáš Šafařík, 46. Jonáš Šafařík. - 22. Filip Kopřiva, 29. Filip Kopřiva, 42. a 49. Petr Koňařík.

Také přípravka má sobotní duel s VKK odložen, náhradní termín zatím není znám. Včas Vás budemem informovat.

 
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 24.09.2017, 15:00
8. kolo
2:1
Valašská Polanka - Prlov
 
Muži A | Čtvrtek 28.09.2017, 16:00
7. kolo
VS.
Lhota u Vsetína - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Sedmé vítězství v řadě trefil proti Prlovu Stanislav Adámek

Pravé podzimní počasí doprovázelo 5. derby na úrovni I.B třídy sousedy z Valašské Polanky a Prlova. Domácí tým se snažil navzdory...

 
Jak se daří mládeži? Starší žáci jedou, dorost tápe

Mládež Valašské Polanky vstoupila do nové sezony se střídavými úspěchy. Spokojenost zatím panuje u starších žáků a starší...

 
Tygři znovu bodovali, Kladeruby porazili v penaltovém rozstřelu

V nedělním slunečném dopoledni přivítala Polanská rezerva doposud neporažené Kladeruby. Mezi tři tyče se po delší odmlce postavil Jakub...

 
Šesté vítězství v řadě! Polančané deklasovali Ratiboř
 
Tygří v Choryni bojovali až do konce a získali druhý bod v penaltách
 
Valašská Polanka se proti Hutisku protrápila k tříbodovému vítězství
 
B-tým zabral a v domácím prostředí přejel rezervu Halenkova
 
Polančané zvládli přestřelku s nováčkem a slaví počtvrté v řadě
 
Starší přípravka sbírala během léta úspěchy
 
Polančané zvrátili nepříznivý stav a z Hovězí odvezli všechny body
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS