Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka si poradila se Vsetínem.

27.04.2016 | Marek Juhaňák

Zápas druhého celku se třetím přinesl divákům atraktivní podívanou, a spoustu pěkných branek. Polančanům se vrátil do sestavy Jiří Daněk, ten konto Vsetína zatížil pěti brankami. Chyběl pouze Martin Mikušek.

Valašská Polanka - Vsetín U10    9:4 (5:3)

Do zápasu vstoupili lépe hosté ze Vsetína, kteří se ujali vedení brankou v 5. minutě, 0:1. Domácí odpověděli Jirkou Daňkem hned z protiůtoku, a otočení skore zařídil v 6. minutě Jonáš Šafařík, 2:1. V 8. minutě využil nepřesnosti v obraně hostů Jiří Daněk, 3:1. Další branku přidal v minutě třinácté Jonáš Šafařík, na něhož navázal o minutu později Jiří Daněk 5:1. Hosté snížili v 19. minutě, a v té poslední 25. daroval branku Vsetínu domácí brankář Chrenčík, který zbrkle rozehrál míč přímo na nohu Vsetínského hráče, 5:3.

Ve druhé půli se hrálo nahoru, dolu a šance se střídaly na obou stranách. Zápas začínal nabírat na tempu a někteří hráči jezdili jak se takzvaně říká po prdeli. Ve 33. minutě zvýšil vedení Polanky René Hrabica, 6:3. Tato branka vzala Vsetínu vítr z plachet a domácí už si konec v klidu pohlídali. Ve 39. minutě se krásně trefil Tomáš Včelica. Pak se dvěmi slepenými brankami připoměl ve 40. a 41. minutě Jiří Daněk a zápas už se jen dohrával. Vsetín snížil na konečných 9:4 ve 45. minutě krásnou brankou z dálky v podání Andrease Wandrola, 9:4.

Branky - Jiří Daněk 5, Jonáš Šafařík 2, René Hrabica a Tomáš Včelica po 1. Za Vsetín Filip Konečný, Tomáš Helis, David Dobeš, Andreas Wandrol.

Sestava - Adam Chrenčík, Jiří Daněk, René Hrabica, Michal Dorňák, Jakub Juřica, Jonáš Šafařík, Tomáš Včelica, Jakub Včelica, René Jeřábek.

Další zápas sehraje naše přípravka v pondělí 2.5. v 17.30 ve Valašských Příkazích. Sraz u hospody s bobkama v 16.30!

 

 
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 24.09.2017, 15:00
8. kolo
2:1
Valašská Polanka - Prlov
 
Muži A | Čtvrtek 28.09.2017, 16:00
7. kolo
VS.
Lhota u Vsetína - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Sedmé vítězství v řadě trefil proti Prlovu Stanislav Adámek

Pravé podzimní počasí doprovázelo 5. derby na úrovni I.B třídy sousedy z Valašské Polanky a Prlova. Domácí tým se snažil navzdory...

 
Jak se daří mládeži? Starší žáci jedou, dorost tápe

Mládež Valašské Polanky vstoupila do nové sezony se střídavými úspěchy. Spokojenost zatím panuje u starších žáků a starší...

 
Tygři znovu bodovali, Kladeruby porazili v penaltovém rozstřelu

V nedělním slunečném dopoledni přivítala Polanská rezerva doposud neporažené Kladeruby. Mezi tři tyče se po delší odmlce postavil Jakub...

 
Šesté vítězství v řadě! Polančané deklasovali Ratiboř
 
Tygří v Choryni bojovali až do konce a získali druhý bod v penaltách
 
Valašská Polanka se proti Hutisku protrápila k tříbodovému vítězství
 
B-tým zabral a v domácím prostředí přejel rezervu Halenkova
 
Polančané zvládli přestřelku s nováčkem a slaví počtvrté v řadě
 
Starší přípravka sbírala během léta úspěchy
 
Polančané zvrátili nepříznivý stav a z Hovězí odvezli všechny body
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS