Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtvrté vítězství v řadě trefil Řezníček

24.04.2016 | Jan Tajzler

Muži Valašské Polanky pokračují v jarní části zatím bez porážky. V dnešním utkání proti Lhotě u Vsetína si tým trenéra Hajdy dokázal vytvořit několik slibných příležitostí, ale celé utkání rozhodla pouze jedna trefa polanského Řezníčka. Vrásky na čele však Polančanům dělá opětovné rozšíření marodky, ke kapitánovi Romanu Trčkovi se připojil i jeho dnešní zástupce Filip Maček a po něm také další střední záložník David Ondra. Příští týden pokračuje soutěž velkým sousedským derby, které hostí znovu Valašská Polanka, v neděli od 16:30 se Polančané postaví Prlovu.

VALAŠSKÁ POLANKA - LHOTA U VSETÍNA 1:0 (0:0)

Domácí tým se snažil v úvodu svého soupeře zatlačit, již v 1. minutě se Polančanům dařila kombinace, kterou zakončoval Filip Maček, Smilek byl však připraven zasahovat. Lhocané však další nápor domácích odmítli a velmi rychle se zorientovali a srovnali tempo hry. Další příležitost polanského týmu přišla v 15. minutě, Zbranek však mířil těsně mimo tyč Smilkovy brány. Polanský brankář Kolínek si na míč poprvé sáhl ve 21. minutě, když jeho pozornost prověřil Vrablík. Slibnou kombinaci si pak připravili znovu domácí hráči, David Ondra připravil střeleckou pozici pro Filipa Mačka, ale domácí záložník branku přestřelil. První půle tak skončila za bezbrankového stavu.

V úvodu druhého poločasu projevovali větší aktivitu hosté ze Lhoty u Vsetína. V 50. minutě si k přímému kopu postavil míč hostující Zgarba, mušku měl přesnou, ale Kolínek byl schopen jeho střelu zkrotit. Když už se zdálo, že se Lhotě podaří získat územní převahu, udeřil domácí tým. Ondřej Adámek vyslal do úniku Davida Mačka a ten připravil na zlatém podnose branku Jiřímu Řezníčkovi. Hosté mohli srovnat o dvě minuty později, ale Vrablíkovi na poslední chvíli sjel míč z kopačky. Polančané poté začali tvořit slibné příležitosti, v 67. minutě se prezentovalo mladičké útočné duo Daněk - David Maček, prvně jmenovaný dostal míč zpět na střelu, ale bránu přestřelil. V 80. minutě projevil ofenzivní choutky domácí obránce Ondřej Adámek, i díky jeho snaze v útoku se do zakončení dostal Novák, měl dostatek času zamířit, ale bránu vysoko přestřelil. O tři minuty později se znovu prezentovali domácí mladíci, David Maček posunul míč Lukáši Daňkovi a ten ke střele vyzval Ondřeje Adámka, ale snaživý domácí obránce brankovou radost neoslavil. Poslední branková příležitost utkání se zrodila v 85. minutě, z přímého kopu zahrozil Filgas, Smilek skvěle zasáhl, ale k dorážce se mohl dostat ještě Stanislav Adámek, ovšem byl příliš aktivní a míč podběhl, mrzet jej to však nemuselo, Polančané nakonec oslavili tříbodové vítězství.

Sestava Valašské Polanky: Kolínek – Filgas, Adámek Ondřej, Adámek Stanislav, Zemánek – Maček Filip, Ondra David, Novák, Zbranek – Maček David, Řezníček.

Střídali: Daněk 31., Gergela 63., Baran 73.

Sestava Lhoty u Vsetína: Smilek – Juřica, Vráblík, Lukáč, Zgarba, Blažek, Zeťák, Orság, Kulhaj, Jančina, Karlík.

Střídali: Goláň 78., Jakubo 78.

Branky: Řezníček

Žluté karty: Zbranek.

Rozhodčí: Smirnov – Volek

Ohlas k utkání (Aleš Černotík, předseda TJ Sokol Valašská Polanka): Myslím si, že jsme dnes zaslouženě zvítězili. Celkově bych držení míče i výkon zhodnotil poměrem 55:45 s tím, že Lhota u Vsetína se dostávala do šancí pouze ze standardních situací, které obrana domácích zvládla vyřešit. Mrzí nás pouze zranění našich středních záložníků, které snad nebude mít dlouhodobé trvání.

 
Aktuální utkání
Muži A | Neděle 24.09.2017, 15:00
8. kolo
2:1
Valašská Polanka - Prlov
 
Muži A | Čtvrtek 28.09.2017, 16:00
7. kolo
VS.
Lhota u Vsetína - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Sedmé vítězství v řadě trefil proti Prlovu Stanislav Adámek

Pravé podzimní počasí doprovázelo 5. derby na úrovni I.B třídy sousedy z Valašské Polanky a Prlova. Domácí tým se snažil navzdory...

 
Jak se daří mládeži? Starší žáci jedou, dorost tápe

Mládež Valašské Polanky vstoupila do nové sezony se střídavými úspěchy. Spokojenost zatím panuje u starších žáků a starší...

 
Tygři znovu bodovali, Kladeruby porazili v penaltovém rozstřelu

V nedělním slunečném dopoledni přivítala Polanská rezerva doposud neporažené Kladeruby. Mezi tři tyče se po delší odmlce postavil Jakub...

 
Šesté vítězství v řadě! Polančané deklasovali Ratiboř
 
Tygří v Choryni bojovali až do konce a získali druhý bod v penaltách
 
Valašská Polanka se proti Hutisku protrápila k tříbodovému vítězství
 
B-tým zabral a v domácím prostředí přejel rezervu Halenkova
 
Polančané zvládli přestřelku s nováčkem a slaví počtvrté v řadě
 
Starší přípravka sbírala během léta úspěchy
 
Polančané zvrátili nepříznivý stav a z Hovězí odvezli všechny body
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS