Dorostenci po taktické bitvě zdolali Mladcovou

16.05.2015 | Pavel Tajzler

Polančané byli po většinu zápasu pod tlakém hostujícího celku z Mladcové. Paradoxně to ale byli Polančané, kteří měli v utkání více příle?itostí ke vstřelení branky. Branky stříleli osvědčení střelci Lukáš Daněk a David Maček.

Ze začátku se v dobrém světle předvedl domácí brankář Baroš, který kryl nebezpečné střely z úhlu. Domácí hráli ze zabezpečené obrany a vyrá?eli k nebezpečným brejkům. V 15. minutě  Maček vyslal do sóla L. Daňka a ten zkušeně přehodil vyběvnuvšího brankáře - 1:0. Dobrou střelou se poté prezentoval Vaculka. Sám před bránu se prosmýkl Maček, ale trestuhodně minul.

V druhé půlce se Mladcová sna?ila o vyrovnávací branku, ale polanská obraná byla pevná. Kolektivním výkonem v obranné fázi nepouštěla hosty do ?ádných vylo?ených šancí. Všechny útoky končily pět metrů před šestnáckou a střely z dálky kryl bez problémů Baroš. To a? na jednu, ta ale skončili jen na tyči. Nejvíce šancí tak měli Polančané z brejků. Nejprvé Maček v dobré šanci mířil mimo. Ale poté po chybě obrany a š?astném odrazu se dostal sám před brankáře a to u? se sí? rozvlnila - 2:0. V dobrých šancí se ještě objevil Baran a M. Daněk, mířili však mimo a L. Daňka vychytal brankář. Kurtin mířil z trestňáku těsně nad. Po bojovném výkonu tak berou tři body domácí mladíci.

Sestava: Baroš - Kovalčík, ?ák, Zemánek, Liška - Vaculka, Maček, L. Daněk, Baran - Kurtin (71. Babica), M. Daněk (82. Pilčík)