Dorostenci smetli Vala?ské Klobouky

27.09.2014 | Jan Tajzler

Úspě?ný reparát za debakl z Ratiboře, mají za sebou dorostenci Vala?ské Polanky. Soupeř z nedalekého městečka přicestoval pouze v počtu desíti hráčů, i kdy? v zápise měl uvedenou kompletní jedenáctku. Polančané přesilové hry vyu?ili a u?tědřili poslednímu týmu tabulky drtivý debakl. Kloboučané se i v oslabení dokázali vystrčit rů?ky, ale brankář Baro? se překonat nenechal.

VALA?SKÁ POLANKA - VALA?SKÉ KLOBOUKY 8:0 (4:0)

Domácí měli ze začátku problémy s kombinací a přesností v přihrávkách, to v?ak nic neměnilo na tom, ?e svého soupeře přehrávali a bylo to logické, proto?e hosté přijeli do Val. Polanky pouze s deseti hráči. Polanská kanonáda se spustila v 9. minutě, Luká? Daněk na?el volného Mačka a ten se nemýlil. V 11. minutě mohli hosté srovnat, Pavlůsek si míč narazil s Peclem, ale bránu přestřelil. Polančané se do dvoubrankového vedení dostali v 16. minutě, centr Barana přetavil v branku Luká? Daněk. Na 3:0 zvy?oval Matyá?, to kdy? brankář Důbrava neudr?el míč ve svém náručí a polanský dlouhán z rohového kopu skóroval nohou, co? moc ve zvyku nemívá. Ve 31. minutě se blýskl domácí brankář Baro?, kdy? zne?kodnil samostatný únik Vojtěcha Fojtů, tato minuta byla na situace velmi bohatá, nebo? z protiútoku zavěsil přesně David Maček, aby se hosté je?tě dostali do ?ance, která končila nastřeleným břevnem z nohy Jake?e. Hosté si v první půli vybrali i trochu smůly, za Baro?ova záda toti? nepro?el ani projektil Naňáka. Domácí tedy po první půli vedli 4:0.

Druhý poločas u? byl v re?ii domácího mu?stva, hosté se za půlku dostávali sporadicky. Na 5:0 zvy?oval v 62. minutě Rů?ička, tomu poslal míč Luká? Daněk a Rů?ička i s faulem dokázal zamířit přesně k tyči, kde se Důbrava marně natahoval. Skvělá kombinace se domácím povedla v 67. minutě, po ose Maček - Rů?ička se míč dostal k Matyá?ovi a prázdna branka nebyla pro domácího kapitána problémem - 6:0. Maček s Rů?ičkou větrali hostující obranu i nadále, ale skvělými zákroky se prezentoval také brankář Důbrava, nebýt jeho, mohl být debakl soupeře je?tě vy??í. Čemu v?ak Důbrava nezabránil, byla situace z 80. minuty, Rů?ička nacentroval přesně na volej Baranovi a ten uklidil do brány sedmý míč. Skóre pečetil domácí útočník Maček, kdy? vyu?il přihrávky Luká?e Daňka a uzavřel na konečných 8:0 pro Vala?skou Polanku.

Sestava Vala?ské Polanky: Baro? Petr ? Kovalčík, ?ák, Zemánek, Babica ? Matyá?, Baran, Rů?ička, Li?ka ? Maček David, Daněk Luká?

Sestava Vala?ských Klobouk: Důbrava ? Ritter, Mana, Obadal, Pavlůsek, Dynka, Pecl, Jake?, Naňák, Fojtů, Dubčák

Branky:

Rozhodčí: ?krobák