Star?í ?áci doma vyprovodili Lačnov sedmibrankovým přídělem.

15.04.2014 | Marek Juhaňák

Starší ?áci v nedělním zápase přejeli Lačnov jednoznačně 7:0. Hosté přijeli v jedenácti, bez nejlepšího střelce Janáče. Polančanům chyběl Šimon Kovalčík. Hatricku v zápase dosáhli Dominik Kovalčík a Tomáš Chrudina!

Valašská Polanka - Lačnov 7:0 (4:0)

Domácí na svého soupeře doslova vlétli, a ve 3. minutě u? to bylo 1:0 kdy? se do míče z dvacítky opřel Kovalčík a propálil vše co mu stálo v cestě. Ve 12. minutě Kovalčík našel krásným centrem volného Chrudinu, který z první prostřelil Dvořáka pod břevno,2:0. V 18. minutě vysunul Pilčík Chrudinu a ten svůj únik zakončil kří?nou střelou na zadn&iiacute; tyč, 3:0. Ve 28. minutě našel Chrudina přesnou přihrávkou Martina Daňka, ten obešel i Dvořáka a zasunul do prázdné branky, 4:0. Za hosty mohl před koncem poločasu odpovědět Ivan Arsene, jeho pumelici ale Zrník zneškodnil.

Z druhé půle uběhly dvě minuty a Tomáš Chrudina zkompletoval hatrick, 5:0. Ve 46. minutě se trefil podruhé Dominik Kovalčík, 6:0 a svůj hatrick dokonal v minutě 52.  kdy zvýšil na 7:0 z pokutového kopu, který nařídil sudí Vaclavík za ruku jednoho z hostujících hráčů. Polančané se tak po porá?ce v Kateřinicích vrátili na třetí místo v tabulce za druhé Ústí. V sobotu 19.4. zavítají Polančané do Huslenek, začátek je ve 13.30. Sraz je ve 12.15 u horní hospody. Zápas odřídí všem známý Zdeněk Hy?ák.

Sestava: Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik, Babica Ondřej, Filgasová Saša, Chrudina Tomáš, Rů?ičková Bára, Srba Vojtěch, Pilčík Patrik,Daněk Martin,Rů?ička Filip,Polák Robin

Střídali: Lišková Hana, Malík Pavel

Branky: Kovalčík Dominik 3, Chrudina Tomáš 3, Daněk Martin.