Star?í ?áci na úvod jarní sezóny prohráli v Kateřinicích.

07.04.2014 | Marek Juhaňák

Do Kateřinic odjeli na?i star?í ?áci v oslabené sestavě.Chyběl Vojta Srba (Hradec Králové),Martin Daněk,Patrik Pilčík a Martin Vaněk jeli na katolický výlet do Ro?nova.Tomá? Chrudina dal přednost zápasu za FC Vsetín a někteří doma pomáhali maminkám s obědem.V základní sestavě tak figurovaly čtyři dívky,a nutno dodat ?e svými výkony určitě nezklamaly.

Kateřinice - Vala?ská Polanka 3:1 V úvodní desetiminutovce jako první zahrozili domácí,závar v 6. minutě na malém vápně vyře?il Zrník včasným vyběhnutím.Odpovědět mohl na druhé straně ?imon Kovalčík,na Vrbu si ale nepři?el.Do vedení se Kateřiničtí dostali v 11. minutě, dlouhý nákop z obrany podcenil na půlce stoper Babica a Fojtík tváří v tvář nedal Zrníkovi ?anci,1:0.Dal?í ?anci Polanky měl opět ?imon Kovalčík,ale i podruhé ho Vrba vychytal.Ve 29. minutě unikl po pravě straně Radim Malovaný,jeho slabou střelu ov?em Zrník neudr?el, a pro Fojtíka u? nebyl problém dorazit míč do prázdné branky,2:0.Před koncem první půle se je?tě dostala do brejku Bára Rů?ičková,tu ov?em brzy dostihli rychlonozí obránci. Ve druhé půli vykřesal jiskřičku naděje pro Polanku Dominik Kovalčík,psala se 48. minuta.Roh Filipa Rů?ičky poslal za záda bezmocného Vrby krásným angličanem,2:1.Domácí ale ?ádné drama nepřipustili a dál tlačili Polančany na jejich půlce.Na Zrníka se valil jeden útok za druhým.Vzruch přinesla 60. minuta kdy se do men?í výměny názorů pustila skupinka rodičů s domácím divákem.Pojistku přidali domácí v 64. minutě,Fojtík třetí brankou zkompletoval hatrick. Branky: Fojtík Luká? 3 - Kovalčík Dominik Sestava: Zrník Rostislav,Zemánková Viktorie,Babica Ondřej,Kovalčík Dominik,Filgasová Alexandra,Li?ková Hana,Kovalčík ?imon,Rů?ička Filip,Polák Robin,Rů?ičková Barbora,Malík Pavel. Střídali: ?afařík Jiří Pří?tí utkání odehrají na?i ?áci doma v neděli 13.4.s Lačnovem.Začátek je ve 14.00.