Star?í ?áci obsadili na turnaji v Lačnově třetí místo!

01.07.2013 | Marek Juhaňák

Turnaje se zůčastnily týmy z Nedašovy Lhoty, Horní Lidče, Val.Polanky, Mirošova a domácího Lačnova. Hrálo se 2X13 minut ka?dý s ka?dým. S bilancí dvou výher a dvou proher obsadili nakonec naši ?áci třetí místo.

Val.Polanka - Nedašova Lhota 0:1

Do prvního zápasu nastoupila toto?ná sestava která dohrávala jarní sezonu, doplněná o Šimona Kovalčíka. Zápas chudý na brankové příle?itosti rozhodli Nedašovjané v druhé půli, kdy útočník přeloboval vyběhnuvšího Zrníka.

Lačnov - Val.Polanka 0:1

Do druhého utkání dorazily dvě posily, své kamarády přijel pozdravit odchovanec klubu Martin Baran a nová akvizice z Lu?né Robin Polák. Zápas s Lačnovem rozjela Polanka v rychlém tempu, hrálo se především na polovině domácích. Jako první zahrozil Baran, jeho střela skončila na břevně! Ve druhé půli opět zvonila konstrukce domácí branky, tyč nastřelil Robin Polák a poté byla v obrovské šanci Bára Rů?ičková, tu vychytal domácí golman. Nakonec se trefil Martin Baran, který prošel středem hřiště a tváří tvář nedal domácímu brankáři šanci, 0:1. Domácí hrozili jen z rychlých  brejků, Zrník ale před koncem dvakrát podr?el svůj tým, a tak si Polanka připsala první vítězství na turnaji!

Val.Polanka - Mirošov 0:6

Zápas s favoritem turnaje Polance vůbec nevyšel, v 7. minutě se zranil Martin Daněk a Polančané během půl minuty dvakrát lacině inkasovali. Po třetí brance ve druhé půli u? na hřišti existovalo jen jedno mu?stvo. Zápas nakonec skončil debaklem 0:6!

Horní Lideč - Val.Polanka 0:1

V zápase ve kterém si nemohla Polanka dovolit prohrát skončil opět nejtěsnějším rozdílem. Polančané měli v první půli hru pod kontrolou, branku Lidče nejvíc ostřelovali Vojta Srba a Martin Baran, bohu?el jejich střely šly vysoko nad.Vedení zajistil Polančanům na konci první půle Šimon Kovalčík, ten dostal nádhernou přihrávku za obranu a sólo po levé straně zakončil podél vybíhajícího golmana Lidče, 0:1. Ve druhé půli měli Polančané opět více ze hry, největší šanci mělo duo Šimon Kovalčík a Martin Daněk, kdy? postupovali sami na brankáře Lidče. První jmenovaný nahrával, druhý se šance zalekl a akci vůbec nedokončil! Polančané nakonec jednobrankový náskok s přehledm pohlídali a? do konce.

Konečné pořadí turnaje - 1. Mirošov 8 bodů, 2. Nedašova Lhota 7  bodů, 3. Val.Polanka 6  bodů, 4. Lačnov 4 body, 5. Horní Lideč 3 body

Turnaje se zůčastnili - Rostislav Zrník, Ondřej Babica, Saša Filgasová, Dominik Kovalčík, Patrik Pilčík, Martin Baran, Robin Polák, Filip Rů?ička, Bára Rů?ičková, Martin Daněk,  Šimon Kovalčík, Vojtěch Srba, Hana Lišková, Viktorie Zemánková, Natálie Bělašková, Matěj Kovář