Zimní liga mlad?ích ?áků - II.část.

15.01.2013 | Marek Juhaňák

Druhou část zakončili naši mladší ?áci s bilancí jedné výhry, jedné prohry a dvou remíz. S 12 body a skóre 20:9 ale bohu?el do konečného finále nepostoupili.

Val.Polanka - Huslenky 0:2

V zápase s vyspělejším týmem z Huslenek sme dr?eli tempo jen prvních pět minut, v rozmezí 7-8. min. jsme inkasovali dvě slepené branky. Huslenky u? si pak hlídaly dvoubrankový náskok a Polančany prakticky k ničemu nepustily.

Hovězí - Val.Polanka 0:4

Po prohře s Huslenkami chtěli Polančané konečně urvat tři body a to se jim také povedlo. Hned v 1. minutě otevřel skóre zápasu Filip Rů?ička, který proměnil pokutový kop nařízený za ruku. V 7. minutě zahrával Rů?ička rohový kop a Malík zamířil přesně k tyči, 0:2. V 10. minutě vyrazil tě?kou střelu na břevno Jirka Šafařík a z následného brejku nahrál Rů?ička Martinu Daňkovi na třetí branku. V 16. minutě uzavřel účet zápasu opět Rů?ička, který se nádherně trefil k tyči s přímeho kopu, 0:4.

Val.Polanka - Ústí 1:1

Do zápasu s Ústím jsme vstoupili aktivněji a hned ve 3. minutě nastřelil Malík tyč! V 7. minutě zahrával Malík rohový kop, Rů?ička mířil opět jen do tyče! O minutu později postupoval Rů?ička sám na golmana, ale branka z toho opět nebyla.Nedáš dostaneš se potvrdilo v 11. minutě, nejmenší hráč Ústí se dostal za Polanskou obranu a s přehledem proměnil, 0:1. V 15. minutě se Polančané konečně dočkali, Malík přihrál Rů?ičkovi a bylo to 1:1. V 16. minutě zvonila opět tyčka Ústecké branky a a velkou smůlu neprotrhl ani Malík který pět vteřin před koncem postupoval sám na golmana ale míč skončil bohu?el pro Polančany na pravé tyči!

Hóš?álková - Val.Polanka 1:1

V posledním utkání ještě ?ila šance na postup a Polančané se také brzy ujali vedení. Malík aktivním presingem vystihl rozehrávku Hoš?álkové a míč letící do prázdné branky dorazil  za bezmocného golmana Tomáš Chrudina, 0:1. V 6. minutě dobře vystřelil Malík,brankář jeho pokus reflexivně vyrazil na roh. Polančané pak po zbytek zápasu bránili hubený náskok, ten bohu?el nakonec neudr?eli a v poslední minutě inkasovali vyrovnávající branku, 1:1.

Polančané tak nakonec neobhájí konečné druhé místo z loňského roku, ale za svůj bojovný výkon se nemuseli rozhodně stydět. Výběr slo?ený z hráčů starší přípravky doplnil špílmachr Filip Rů?ička, Martin Daněk podal opět skvělé výkony v bráně a na druhou část doplnily mančaft  Barbora Rů?ičková a Saša Filgasová.

Turnaj hlavně splnil svůj účel a ve všech utkáních se prostřídali všichni hráči. V neděli se naši mladší ?áci zůčastní turnaje v Hoš?álkové, sraz u horní hospody je u? v sedm hodin ráno!!!

Sestava - Martin Daněk, Jiří Šafařík, Petr Mikuš, Filip Rů?ička, Pavel Malík, Tomáš Chrudina, Barbora Rů?ičková, Saša Filgasová, Natálka Bělašková, Hanka Lišková.