Mlad?í ?áci si poradili s Ústím

10.05.2012 | Marek Juhaňák

Val.Polanka - Ústí u Vsetína 13:1 (6:1)

Polančané měli raketový vstup do zápasu, 1.minuta, Filip Rů?ička, 1:0. Ve 2. minutě zahrával Rů?ička roh na hlavu Polanského, 2:0. Na 3:0 zvyšoval Šimon Kovalčík, psala se třetí minuta a hosté byli zralí na ručník! V 6. minutě přihrál Srba Polanskému, ten si pohrál s obráncem hostů, následně udělal kliku i golmanovi a do prázdné 4:0! Ve 12. minutě zatáhl míč po pravé straně Pilčík, odra?ený míč napálil do branky Polanský, 5:0. V 15. minutě si vybral opět slabší chvilku Ros?a Zrník, kdy? propustil z dálky skákavou střelu Ondřeje Surovčáka, 5:1. Ve 24. minutě zvyšoval na 6:1 Šimon Kovalčík. Před koncem prvního poločasu ještě trefil břevno Dominik Kovalčík.
Ve druhé půli pokračovala kanonáda Polančanů, kteří své soky vůbec nešetřili. Ve 31. minutě vybídl Polanský do akce Šimona Kovalčíka, 7:1. Ve 36. minutě nahrával z pravé strany Rů?ička, Polanský mířil přesně k tyči, 8:1. Ve 39. minutě rozjel pohlednou akci Vojta Srba, na jeho konci byl opět Polanský, 9:1. Desáté branky se diváci dočkali v minutě 46. Polanský našel před bránou volného Martina Daňka, kerý poslal míč pod vybíhajícím Zmeškalem do prázdné branky! V 50. minutě se trefil po rohu Martina Barana Filip Rů?ička, 11:1. V 54. minutě trefil Srba břevno, a o minutu později si hosté srazili do vlastní branky roh Martina Barana, 12:1. V 57. minutě po střele Barana zachránilo hosty opět břevno! Gólový účet zápasu završil v poslední minutě Dominik Kovalčík, 13:1.
Sestava: Zrník Rostislav, Baran Martin, Babica Ondřej, Rů?ička Filip, Srba Vojtěch, Polanský Jiří, Kovalčík Šimon, Kovalčík Dominik
Střídali: Pilčík Patrik, Rů?ičková Barbora, Daněk Martin, Chrudina Tomáš
Branky - Polanský Jiří 5, Kovalčík Šimon 3, Rů?ička Filip 2, Baran Martin, Daněk Martin, Kovalčík Dominik
Příští zápas sehrají naši mladší ?áci v sobotu 12.5. ve 14:00 v Huslenkách.Sraz na zápas je ve 13:00 u horní hospody.