Mlad?í ?áci v premiéře nezaváhali

17.04.2012 | Marek Juhaňák

Val Polanka - Střelná 14:1 (3:1)

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči, do první šance se dostal Dominik Kovalčík a s koncem 10. minuty ho napodobil i jeho bratr Šimon který z dobré pozice vysoko přestřelil. V 11. minutě otevřel skóre zápasu Dominik Kovalčík, kerý uklidil přihrávku Rů?ičky přesnou trefou pod břevno brankáře Čí?e, 1:0. Ve 13. minutě hosté vyrovnali, vyra?enou střelu brankáře Zrníka vrátil za jeho záda Pohůnek Erik, 1:1. Další změnu stavu přinesla minuta 21, Šimon vybídl do šance Rů?ičku který podél golmana zvyšuje na 2:1. V předposlední minutě prvního poločasu se krásně trefuje po individuální akci kapitán Martin Baran a uzavírá poločasové skóre na 3:1 pro Polanku.
Začátkem druhé půle začalo více pršet, a do branky Střelné začala padat jedna branka za druhou. Hned po rozehrání rozehráli pěkný ?ukec Šimon Kovalčík s Vojtěchem Srbou, první jmenovaný zvyšuje na 4:1. Ve 41. minutě vrátil do branky vyra?enou střelu brankářem hostí Vojta Srba, 5:1. Ve 43. minutě nabil Šimon Rů?ičkovi,jeho střelu dorazil do branky opět Srba, 6:1. Ve 47. minutě aktivní Šimon Kovalčík přihrál do běhu bratru Dominikovi, který prostřeluje Čí?e 7:1. Ve 48. minutě rozehrál akci Martin Baran na Rů?ičku, jeho střelu usměrňuje u tyče hrudí Dominik Kovalčík,8:1. Ve 49. minutě zvyšuje vedení Filip Rů?ička, 9:1 a ký?enou desátou trefu vstřelil po přihrávce Šimona Vojta Srba, 10:1. V 56. minutě vystřihl krásné sólo Šimon Kovalčík, 11:1. Ke kuriózní situaci došlo v 57.minutě, kdy na roh domácích vysprintoval ze své svatyně promrzlý brankář Ros?a Zrník, a v následné trmě vrmě dorazil skluzem odra?ený míč za záda svého protivníka, 12:1. V předposlední minutě putoval míč po ose Rů?ička - Šimon Kovalčík - Rů?ička, posledně jmenovaný zvyšuje na 13:1 a dílo zkázy pro Střelnou dokonal v poslední minutě tentý? hráč, 14.1.
Sestava: Zrník Roštislav, Babica Ondřej, Baran Martin, Pilčík Patrik,Srba Vojtěch, Kovalčík Šimon, Rů?ička Filip, Kovalčík Dominik,Rů?ičková Barbora.
Branky - Rů?ička Filip 4, Srba Vojtěch 3, Kovalčík Dominik 3, Kovalčík Šimon 2, Baran Martin a Zrník Rostislav po 1.