Ústí u Vsetína - Vala?ská Polanka 2:6 (0:4)

26.09.2011 | Marek Juhaňák

V předehrávce zvítězili mladší ?áci na hřišti v Ústí u Vsetína.

Zápas začali aktivněji hosté z Polanky, u? ve třetí minutě putoval míč po ose Šimon Kovalčík - Rů?ička - Srba, posledně jmenovaný zakončil přesně 0:1. V 7. minutě přihrává Rů?ička Šimonovi, který tísněn obráncem zvyšuje na 0:2. Ve 20. minutě vyu?ívá chvilku nepozornosti brankáře domácích Filip Rů?ička a dalekonosnou střelou přidává třetí branku Polanky. O chvilku později se vydal na výlet stoper Martin Baran, který se prokličkoval a? na dostřel Ústecké branky. Jeho přihrávku usměrňuje do branky na zadní tyči Martin Daněk, 0:4. V poslední minutě ještě mohl navýšit vedení Rů?ička, jeho dorá?ka po přímáku Barana skončila jen na tyči.
Do druhého poločasu vstoupili naopak lépe domácí hráči, neprůstřelnost Zrníka vydr?ela v tomto zápase 33. minut, poté co ho nechytatelnou bombou přkonal domácí hráč, 1:4. Hned o minutu později vrátil Polance čtyřbrankové vedení Martin Baran, kdy? se krásně trefil z přímého kopu, 1:5. Domácí odpověděli vzápětí svou druhou brankou, to bylo ale z jejich strany vše. Polančané pak přidali ještě jednu branku v minutě 43, úspěšným střelcem byl Šimon Kovalčík.
Sestava - Zrník - Baran, Babica, Pilčík,Kovalčík D., Rů?ička, Kovalčík Š., Srba
Střídali - Ševela, Daněk Zdeněk, Daněk Martin, Chrudina
Branky - 7,43 Šimon Kovalčík, 3, Srba 7, Rů?ička, 20. Daněk Martin 34, Baran Martin.