Huslenky - Vala?ská Polanka 1:4 (0:2)

29.08.2011 | Petr Filgas

V prvním utkání nové sezóny odehráli ?áci velmi dobrý zápas a zaslou?eně si přivezli tři body.

V nové sestavě začala Polanka opatrně a čekala, co předvede soupeř. Ten však zvolil stejnou taktiku, a tak úvodní desetiminutovka připomínala rande bídy s nouzí. Poté vzali otě?e zápasu do rukou naši hráči a nepustili jej a? do konce. Po sérii šancí, kdy hlavně únik Michala Barana volal po gólu se z dvacítky opřel do míče nováček Martin Bla?ek a střelou k pravé tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 24. minutě bylo po akci Michala Barana ještě veseleji - 2:0. V závěru poločasu ještě předvedl dva hezké úniky po lajně Filip Rů?ička, branky jsme se však nedočkali.

Druhou půli začala Polanka špatně a po chybě brankáře Romana Lišky také inkasovala kontaktní branku. To však bylo od domácích vše a opět začali úřadovat naši hráči. v 57. minutě se po samostatné akci prosadil opět Martin Bla?ek a utkání bylo rozhodnuto. Pět minut před koncem jěště krásně z dvaceti metrů vystřelil Tomáš Surý a stanovil konečný výsledek utkání. Polanka měla po celý zápas převahu a zaslou?eně tak odjela s plným bodovým ziskem.

Sestava: Roman Liška - Zdeněk Juřica, Ondra Babica, Josef Surý, Martin Baran - Dominik Kovalčík, Michal Baran, Martin Bla?ek, Filip Rů?ička - Tomáš Surý, Vojta Srba

Na lavičce: Petr Filgas, Richard Rů?ička, Pavel Srba, Blanka Srbová, Jitka Kovalčiková, Ivana Baranová:)