Lačnov - Vala?ská Polanka 3:1 (0:1)

02.06.2011 | Petr Filgas

Po výborném utkání z minulého týdne tentokrát ?áci zklamali fanou?ky i sami sebe a poprvé v sezóně prohráli.

Do Lačnova odjí?děla Polanka bez čtyř hráčů základní sestavy, přesto byla favoritem. Utkání začala velmi dobře a u? v 1. minutě se zásluhou Davida Mačka ujala vedení. Poté v?ak na?i hráči nepochopitelně přestali běhat a navíc zahazovali jednu ?anci za druhou. Tě?ký hrbolatý terén, který neumo?ňoval kombinaci po zemi jim dělal velké potí?e, ale proto?e Lačnov také nic nevymyslel, do ?aten se ?lo za stavu 1:0 pro Polanku. Úvod druhého poločasu byl v podání na?ich jako z hororového filmu "Tragédie od rybníků" kdy během deseti minut inkasovali tři slepené branky. Svědomí neměl čisté ani gólman Ros?a Zrník, na jeho obhajobu nutno říct, ?e s inkasovanými góly z velkých vzdáleností má zku?enosti na?e kompletní brankářská ?ákovská (j)elita. Od tohoto okam?iku se Lačnov zatáhl na svou polovinu a pečlivě bránil. Někteří hráči Polanky zvyklí pravidelně vyhrávat, místo maximální snahy o obrat ve výsledku utkání předem zabalili a začali se u? dvacet minut před koncem utápět v ?alu blí?ící se porá?ky. ?koda, času bylo je?tě spousta a herní kvalita byla na na?í straně. Jeden z mála, který bojoval a? do konce byl David Maček. Musel si v?ak připadat jako na tradičním mysliveckém honě, proto?e fanou?ci domácích v předtu?e sladkého vítězství povzbuzovali své děti vskutku příkladně:"Sestřel ho,sra? ho,sejmi ho,dojeď ho". Děti se sna?ily, co jim síly stačily, David se ale nenechal. Kdo jim v?ak paradoxně neupláchl byl ná? druhý střední zálo?ník Luká? Daněk, po jeho? střídání pro zranění byl Polance vystaven konečný součet utkání v podobě odjezdu domů s prázdnou. Jediným pozitivem pro hráče byl fakt, ?e na utkání nemohl přijet jejich trenér, proto?e jinak by asi běhali rovinky v Lačnově je?tě teď....