Dokráčí přípravka až ke zlatu?

20.06.2016 | Admin Global

Skvělého úspěchu v podobě kvalifikace na finálový turnaj o celkového přeborníka okresu Vsetín dosáhla starší přípravka Valašské Polanky. Tato věková kategorie funguje v polanském Sokolu 10 let a naši nejmladší během této doby dokráčeli již počtvrté mezi okresní smetánku, to je skvělá vizitka nejen pro Sokol, ale i pro celou obec. Svěřenci trenéra Černotíka budou na finálovém turnaji usilovat o celkový triumf, konkurence je však veliká, krom Valašské Polanky jde do bojů o medaile domácí tým Zašové, Ratiboře, Hošťalkové, Rožnova pod Radhoštěm či Vsetína B. Přijet přípravku podpořit můžete i vy, finálový turnaj začíná v neděli 19. června od 14:00 na hřišti v Zašové!