Halenkov - Vala?ská Polanka 2:5

21.10.2010 | Petr Filgas

Proti druhému týmu tabulky Polanka nezaváhala a upevnila si první místo v tabulce.

První poločas se odehrál zcela v re?ii našich hráčů, kteří měli po většinu času míč na svých kopačkách a domácím jej půjčovali pouze sporadicky. První branka padla v 6. minutě kdy se do míče opřel David Maček a střelou od břevna otevřel skóre - 0:1. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat...Zdenek Juřica přihrál Lukáši Daňkovi a ten střelou k levé tyči nedal brankáři šanci - 0:2. Ani po druhé brance tlak Polanky neustával a útočící hráči aktivně zaměstnávali obranu Halenkova. Velmi hezkou samostatnou akci předvedl v 15. minutě nejmenší hráč na hřišti Šimon Kovalčík, který si kličkou polo?il i golmana a pohodlně zakončil - 0:3. Kdy? několik minut poté po střele Lukáše Daňka dorá?el Filip Rů?ička, vypadalo to na debakl - 0:4. Domácí však poté vyu?ili několikanásobného střídání Polanky a střelou sní?ili na  1:4. Drama však nepřipustil David Maček, který po samostatném průniku vstřelil svůj druhý gól - 1:5. V závěru ještě Halenkov korigoval na 2:5, nutno však říct, ?e naše mu?stvo mělo celé utkání pod kontrolou a zaslou?eně si připsalo další tři body. Závěrečným utkáním podzimní části je domácí souboj s Lačnov v neděli v 11:30. Přijďte naposled v tomto roce povzbudit naše ?áky, určitě budou rádi.....

Sestava: Baroš Petr, Surý Josef, Matyáš Pavel, Kurtin Igor, Baran Martin - Baran Michal, Maček David, Daněk Lukáš, Babica Ondřej - Juřica Zdenek, Vaculka David

Střídali: Kovalčík Dominik, Kovalčík Šimon, Zemánek Adam, Trebula Jakub, Zrník Ros?a, Srba Vojtěch, Rů?ička Filip